Home > دانشگاه
Viewed 46 times 9 Answers
0

پرداخت اپلیکیشن فی انجام بشه چقدر طول میکشه به حساب دانشگاه بشینه و ایمیل واسه گرفتن ریکام به اساتید ارسال بشه؟

2021-12-08 02:41:00 Vancouver دانشگاه #پرداخت اپلیکیشن فی
9 Reply

همون لحظه که فرم اپلای رو سابمیت و فی رو پرداخت کنید میشینه به حساب (رسیدشو براتون می‌فرستن) و ایمیل همون لحظه اتوماتیک فرستاده میشه برای اساتید خودشون اینطور گفتن

2021-12-08 02:45:00

ممنون از لطفتون

2021-12-08 02:51:00

ببخشید یه سوال داشتم. اگه بخوایم ایمیل یکی از استادها رو عوض کنیم، چطود باید انجام بدیم. من یه ایمیل توی اپلیکیشن ثبت کردم اما استاد میگه من به ایمیل آکادمیکم دسترسی ندارم و بگو برای ایمیل شخصی بفرستن. میشه راهنمایی کنین.ممنونم

2021-12-08 05:28:00

طبق چیزی که خوندم ایمیل شخصی خیلی دردسر داره، بهتره یه راه دیگه ای گیر بیارین یا با ubc صحبت کنین. تو خود فرم توضیح داده اگر شخصی باشه کلن روند ریکام فرق می‌کنه. وارد همون cwl که بشین، بخش my application، یه گزینه manage داره جلوی فرم اپلایتون، که بزنید میره تو یه صفحه ای که درش می‌تونید ایمیل هر کدوم از اساتید رو فقط یکبار عوض کنید

2021-12-08 05:44:00

من ايميل شخصي استاد رو گذاشته بودم مجبور شدم تغييرش بدم به اكادميك چون ايميل شخصي قبول نميكنن. تو قسمت اپليكيشن بعد manage و قسمت references ميتونيد ايميل استاد و حتي اسمشونم تغيير بدين

2021-12-08 09:24:00

سلام، ریکام ها هم باید تا همون قبل ددلاین سابمیت بشن، از طرف اساتید، یا بعد از پرداخت اپلیکیشن فی وقت هست براشون؟

2021-12-11 04:39:00

همه ميگن بهتره قبل از ددلاين ريكام ها تكميل بشن ولي براي هر رشته ددلاينها متفاوته. براي رشته من تو پروفايلم نوشته بود تا ٣٠ دسامبر وقت هست واسه ريكام ها.

2021-12-11 05:51:00

توی سایت نوشته کلا ایمیل میره برای رفرنس ها چیزی تحت عنوان attach کردن ریکام نیست. A minimum of three references are required for application to graduate programs at UBC. References should be requested from individuals who are prepared to provide a report on your academic ability and qualifications. In the online application system, applicants are asked to provide an email address for each referee. (Please note, that we are unable to accept e-mails from Hotmail, Yahoo, Gmail, MSN or other free e-mail accounts for referees.) A unique link will be emailed to each referee, allowing them to log in to a secure site and submit an online reference or upload a reference document as an attachment.

2021-12-11 06:10:00

بله درسته، منظورم پاسخ اساتید به ایمیل ریکامندیشن بود، که این کار هم باید قبل از ددلاین باشه یا بعد از ددلاین هم اساتیدی که معرفی کردم وقت دارند توصیه نامه رو ارسال کنند.

2021-12-12 01:11:00

QAmon

Similar Question:

#پرداخت اپلیکیشن فی
Ask a Question